O Naszej Firmie

Aisko Spółka Jawna - siedziba
Magdalenka, ul. Jałowcowa 34, 05-506 Lesznowola
NIP: 1231134132, REGON: 141236986
KRS: 0000295725, Nr rej.: 000005213
Aisko - Biuro, Magazyn, Sklep, Serwis, Reklamacje
02-295 Warszawa, ul. Emaliowa 15
Infolinia: 801 00 94 01
Telefon: +48 22 666 37 27, Fax: +48 22 666 37 28
Aisko
Jesteśmy firmą mającą ugruntowaną, wysoką pozycję na rynku, działającą nieprzerwanie od 1999 roku. Od momentu powstania zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń kontrolno-pomiarowych.
Systematycznie poszerzana oferta asortymentowa, ukierunkowane na potrzeby Klienta zasady sprzedaży, sprawna obsługa serwisowa oraz szerokie działania marketingowe pozwoliły na osiągnięcie firmie statusu lidera na polskim rynku w zakresie sprzedaży urządzeń kontrolno - pomiarowych. Wypracowana pozycja świadczy zarówno o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz usług jak i o zaufaniu jakim obdarzają nas klienci i partnerzy handlowi. Nabyte przez lata doświadczenie oraz współpraca z zagranicznymi partnerami zaowocowała uruchomieniem przez nas produkcji podzespołów i akcesoriów do analizatorów wydechu oraz czujników przeciwpożarowych.
Firma nasza jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę renomowanych producentów światowych:
KiddeKidde - światowy lider i ekspert w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych.
RadalRadal Technology Ltd. - producent systemów umożliwiających efektywne monitorowanie przestrzegania zakazu palenia tytoniu.
DetectaDetectagas Ltd. - producent chronionych międzynarodowymi patentami rozwiązań wykorzystywanych do kontroli czujników przeciwpożarowych oraz czujników tlenku węgla.
KotexKotex Development Holdings Ltd. - producent analizatorów wydechu oraz zintegrowanych systemów służących poprawie bezpieczeństwa.
ACSAlcohol Countermeasure Systems (ACS) CANADA - producent analizatorów wydechu i systemów uniemożliwiających prowadzenie pojazdów mechanicznych osobom pozostającym pod wpływem alkoholu.
C4 Development LimitedC4 Development Limited - wiodący producent dowodowych analizatorów wydechu, alkomatów dla odbiorców indywidualnych, radarowych mierników prędkości.
 • Posiadamy kompletne zaplecze techniczne niezbędne do prowadzenia sprzedaży i obsługi serwisowej urządzeń znajdujących się w naszej ofercie.
 • Na przestrzeni lat rozbudowaliśmy dział serwisu, który został wyposażony w profesjonalny sprzęt, urządzenia diagnostyczne, sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie niezbędne do zapewnienia prawidłowej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.
 • Pracownicy serwisu, przeszli dokładne przeszkolenie w Polsce i u zagranicznych kontrahentów dzięki czemu posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie napraw urządzeń. Stale uzupełniany magazyn części zamiennych pozwala nam na szybkie i fachowe naprawy oparte na oryginalnych podzespołach.
 • Informacje o naszych produktach były wielokrotnie publikowane w prasie i telewizji, gdzie zdobywały pochlebne opinie. Uczestniczymy wystawach i targach branżowych oraz angażujemy się w akcje mające na celu poprawę bezpieczeństwa zarówno w domu jak i na drodze.
 • Decydując się na współpracę z nami możecie być Państwo pewni, że związujecie się z doświadczoną, odpowiedzialną i stabilną finansowo firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dlaczego warto być naszym klientem?
 • jesteśmy bezpośrednim importerem lub wyłącznym dystrybutorem sprzedawanych przez nas urządzeń.
 • oferujemy szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach.
 • zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełne wsparcie techniczne.
 • prowadzimy kalibrację wszystkich sprzedawanych przez nas alkomatów.
 • posiadamy wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 • realizujemy 90 % zamówień do 48 godzin.
 • jesteśmy firmą obecną na rynku nieprzerwanie od 1999 roku.
 • uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Nasza firma została wielokrotnie wyróżniona Złotymi Certyfikatami Rzetelności.
 • wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia przechodzą podwójną kontrolę przed wysyłką.
Nasz sposób na sukces to profesjonalny i solidny personel, szeroka oferta asortymentowa skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych jak i hurtowych oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy...